Serdar Sevinç Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fox tv su gibi programında sizlerleyim...serdar sevinç

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

komik anılarımızı paylaşalım:))

+3
hacliesmer173
emin_tekin
şulezen
7 posters
YazarMesaj
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Manyak10
Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

komik anılarımızı paylaşalım:)) Empty
MesajKonu: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 6:05 pm

rabbit
emin_tekin
özel üye
özel üye
emin_tekin

Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Images13
Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 4:56 pm

Smile
bende okuldan bişeler anlatayım...sınıfta arka sıralarda otururduk biz ve arkadaşlar sürekli beni kızdırmaya ve benim üzerimdem şakalar yapardı bi nevi sınıfın maskotu olmuştum. nese bi gün sınıfta yine otururken benim bi arkadaş hocaya benim kimliğimin pembe olduğunu söledi ve güldü Smile maksat beni delirtmek yaa hocada geldi olm ben bunlara inanmıyorum ama bana bi kimliğini göstersene dedi. Smile bende gırgırına hocam evde unutmuşum deyince bizimkiler iice gülmeye başladılar.tam o sıra içeri nöbetçi geldi benle dalga geçen arkadaşın tc kimlik numarasını istedi.çocuk kimliğim yok deyince bende fırsatı bulmuşum tabi hemen atladım lafa. dedim olm kimliğini nie göstermiyosun neden korkuyosun yani ztn herkes kimliğinin rengini biliyor dedim ve sınıf koptu adeta.çocuğun suratı gittikçe kırmızılaşmaya başladı Smile hocada en sonunda dedi ki olm ben 6 senedir bu okuldayım böyle kapak görmedim Very Happy
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 11:23 pm

vay son anı güzelmiş Very Happy bu arada gökhan'cım serdarla ilgili daha da fazla anı paylaşabilrsin yani Razz ya benim aklıma pek komik bi anım gelmiyo ama hafızamı biraz zorlayayım, ben de yazacam inş...
emin_tekin
özel üye
özel üye
emin_tekin

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 12:06 am

konuyu sen açtın ve aklına bişe gelmiyor mesela bu komik bi olay Smile)
ewt gökhan abi bende bekliyorum Smile
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

İş/Hobiler : mühendis
Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Deli10
Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 11:20 am

kardeşim inan o kadar komik anılar var ki ama hangi birini anlatayım yaa Razz neyse durun aklıma bişey geldi Very Happy

bi gün bi sorun vardı işte serdar gitar fanın dan biri o gün serdar abiye saygısızlık yapmıştı neyse sabah ben uyurken bi de baktım titriyom Very Happy ulan kim bu saatte beni uuykumdan eden dedim sonra açtım telefonu Very Happy bi de baktım anaaa serdar abi Very Happy 'gökhan olm bana saygısızlık yapan kim onu bul ben kime ne yapmışım öğren' dedi işte tamam herneyse vedalaştık kapattık telefonu...

aradan 3 gün geçti yeşim diye bir arkadaşımızla (yeşim şu an başka nickle bu sitede görev yapıyor.yani o da görüyor bu yazdığımı) telefonda konuşuyordum.yeşim markete girecem dedi ve marketten alışveriş yaptı bi baktım bağırmaya başladı 'GÖKHAN GÖKHAN GÖKHAAAN SERDAR' diye Very Happy ne oldu gız dedim Very Happy 'YAAA SERDARI GÖRDÜM ŞİMDİ ARABAYLA ÖNÜMDEN GEÇTİ' dedi Very Happy

aradan 10 dakika geçti yeşimle tabii hala konuşuyoz.bi baktım yeşim yine 'GÖKHAN GÖKHAN GÖKHAAAAN' diye bağırmaya başladı Very Happy yine ne oldu gız dedim Very Happy 'YA ŞU AN DA SERDAR KARŞIMDA' dedi Very Happy gız telefonu hemen götür serdar abiye ver dedim Very Happy 'OLMAZ BENİ ÖLDÜRÜR' dedi Very Happy yaa bişey olmaz sen götür işim var onunla o biliyor dedim Very Happy

neyse telefonu götürdü serdar abiye uzattı:
yeşim : SERDAR...
serdar abi : BU NE?
yeşim : AL GÖKHAN SENİNLE KONUŞACAKMIŞ
serdar abi : NİYE ARIYON LAN SEN GÖKHAN I

Very Happy diye bağırdı Very Happy bi baktım yeşim korkudan sustu sonra

yeşim :YA GÖKHAN LA BİR SAATTİR KONUŞUYOZ SENİNLE İŞİ VARMIŞ VE KONTORÜ YOK BEN SENİ GÖRÜNCE SENİNLE İŞİ OLDUĞUNU SÖLEMİŞ GÖTÜR VER TELEFONU DEDİ

neyse serdar abi de HAAA VER O ZAMAN KONUŞAYIM dedi Very Happy konuştuk fln Very Happy aslında bu işin en komik yanı yeşime bağırırken görmeliydiniz Very Happy yeşim kapattıktan sonra tabi sinirden bana patladı yaa neyse o da gırgır oldu işte Very Happy
https://serdargitar.yetkin-forum.com
emin_tekin
özel üye
özel üye
emin_tekin

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 11:37 am

Very Happy serdar abi bağırırken sen de gülüyomuydun valla helal gırgır olmuş abi Smile
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 11:52 am

gülüyordum tabii Very Happy ya aslında o anı yaşamak gerek Very Happy daha inanılmaz komik olaylar var bunlar onların yanında komik bile sayılmaz ama bazı şeylerde var ki anlatılmaz Wink
bayb-elif35
Prenses
Prenses
bayb-elif35

İş/Hobiler : müzik dinlemek karakalem çalışmak
Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Ozlemi10
ülke : komik anılarımızı paylaşalım:)) U21010
Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 12:11 pm

cidden gusel bişi yapmışınız meğer ne kadar guzel şeyler yaşıyormuşuz farkında değiliz bu yeri açan arkadaşımıza tşk ederimm:)SmileSmile
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 2:32 pm

rica ederim, biraz da gülelim istedim Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 3:08 pm

bnmde dün oldu yaa sen biliyosun ama bilmeyenler için söliyim serdarın babasının öğretmenim olduğunu liseden uygulama sınawım war nesee özdemir hocada gözetmen öğretmen olarak sınawa girdi kaıtlar daıtıldı falan herkez başladı bi ben başlayamıorm ama Very Happy nese sora sora yazmaya başladm Very Happy derken hocam başıma dikildi işaret yapıo yaz şuna yaz atmosfer die Very Happy sölüo Very Happy yazdık bitirdik falan çıkcam ben ama Very Happy hoca gene başımda Very Happy sölediği cewaba itiraz ederek sil onu nie yazdın diip bi silgi çekti.. yaz sen şimdi ozon tabakası die ee dedim hocam siz sölediniz Very Happy derken baarmaya başladı Very Happy neyse yazcamda sora unuttum diorum hocam ozonmu ozanmı hangisi yakışıklı onu yaziim Very Happy dedim ve herkez kopuştaaaaaaaaaaaaaa hihihihihihihiii

he bide bi başka sınawda ise söle oldu; oda dünkü gene sorunun birinde edirnedeki caminin adını sormuşlar biliorum ama yazamıorm çok garip bişe adını bildiğim şei yazamadm derken kapıdan gene özdemir hocam göründüü Very Happy ben baarıorm hocam siz bilirsiniz neydi o kocaman caminin adı .......... aaaaaa kızım selimiye camiyi bilmiormusun az ilerde solda kalıo falan Very Happy bütün herkez kitlendi Very Happy orda bende koptum zaten....

dün gene ders çalıştırırken Very Happy telefonun sesini açık bırakmışım ... uğur aslanın sanırımı çalıo ama serdarın sölediği nakarattan itibaren kesmiştim zil sesimde oydu Very Happy pür dikkat dersi anlatıp dinlerkene Very Happy öle bi çaldıki telefon Very Happy hoca bi an bakıp kaldı aaaaaaaaa onu nası yaptın Very Happy dedim hocam yaparım ben falan.. nese ders bitti.. çıkıcam okuldan hatta çıktım arkamdan bir ses cadeeeeeeeee cadeeeeeeeee:D dedim noluo baktım hoca efendim hocam kızım yollasana şunları bana Very Happy lol!
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 3:12 pm

Very Happy:D:D:D:D:D zuhahahahahhahaha Very Happy son olayı bilmiyodum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 3:15 pm

ehue daha bilmediğin çok şeylere imza attım son 1 haftadır okulun demirbaşı oldummmmmm beeeeee ah ulan offfffff hocam yaaaaaaaa Shocked
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 3:29 pm

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D hahahahhahahaha delü yaw Very Happy
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 9:47 pm

olaylar komikmiş harbi Very Happy şunları yollasana bana:)))))))))))
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 11:00 pm

hah benim de sonunda aklıma komik bir anım geldi:) hemen anlatayım:

bi gün final sınavına girecez, tabi ben de kurulmuşum en öne Smile içeri takım elbiseli bayağı genç biri geldi kürsüye doğru yönelirken merhaba dedi..ben de sıradan bi öğrenci zannettim çünkü bazen öyle öğrenciler gelir sınav esnasında biraz durup giderlerdi...bizim de o ara kızlarla aramızda bi esprimiz vardı, hani ağır abiler birbirlerine, elini göğsüne doğru götürerek evyallah yaparlar ya, bizimde bi esprimiz vardı ondan alışmıştık ve hep öyle yapıyoduk birbirimize.. neyse takım elbiseli genç şahıs meraba deyince ben de alışkanlık bu ya adama ağır abi edasıyla elimi göğsüme doğru götürerek "eyvallah" dedim...bi şaşırdı adam, bana saniyelerce bakakaldı Embarassed neyse sınav başladı ve ilerleyen dakikalarda anladım ki bu genç şahıs öğrenci değil HOCAYMIŞShocked Very Happy tabi adam kıllandı ya bi kere, sınav boyu tepemde dikildi Smile ama sınavım hatırladığım kadarıyla güzel geçmişti..
aslında bu komikten öte rezil bi anı Very Happy aklıma geldi yazayım dedim belki gülen olur Very Happy Very Happy
bayb-elif35
Prenses
Prenses
bayb-elif35

İş/Hobiler : müzik dinlemek karakalem çalışmak
Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Ozlemi10
Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 1:36 pm

süpersin jade abla ya:)Razz:P allahım gülmekten öldüm ya inş bizede öle bi hoca düşer:)
emin_tekin
özel üye
özel üye
emin_tekin

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 10:30 pm

gülen olur tabi yaa güzel bi anıymış gerçekten Smile bende bi keresinde öğrenciyi hoca sanmıştım epey bi kalmış lise 1 deki adam 20 yaşında sakallı bi adamdı... sonra okulu bitirdi mi haberim yok Very Happy
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 10:56 pm

Very Happy öğrencilik anıları gibi yok ama ya...askerden gelenlerin yıllar boyu bıkmadan askerlik anılarını anlattığı gibi, okulum bitince ben de öğrencilik anılarımı anlatacam Crying or Very sad Razz
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 6:12 pm

Smile Allah ım sizleri başımızdan eksik etmesin yaa Smile bu anılarla yüzümüzde tatlı bi tebessüm bırakıyorsunuz...
İLKNUR
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
İLKNUR

İş/Hobiler : Gitar Çalmaya Çalışıyor :)
Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Bulutl10
Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 1:34 am

evtt yaa gerçekten güzel anılar paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürler arkdaşlar... bnde paylaşmak isterdim ama serdarla henüz bi anım yok Sad BENİM HİÇ SERDARLA Bİ ANIM OLMADI ESMER ABİİİ :p Smile))
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 1:02 pm

o da olur ilknur kardeşim o da olur inş Wink
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 5:14 pm

aaa durun benim aklıma bi anım daha geldi;
bi gün arkadaşla dolmuşta gidiyoruz, yanımızda da orta yaşlı bi teyze oturuyo..arkayı dörtlemişiz resmen Smile neyse şoför abi de dolmuşu acayip deli dolu sürüyo; çukurlara haldur huldur giriyo çıkıyo, yerimizden hoplarken kafamız dolmuşun tavanına çarpacak o derece Very Happy (abartıyorum tabi biraz Razz ) neyse şoför bi çukura daha deli dolu girip çıkınca yanımızdaki teyze acı bi şekilde inlemeye başladı, meğer kadın kalbinden yeni ameliyat olmuş ve yerinden hoplayınca canı yandığından bağırmış...arkadaşımla benim de o kadar canımız yandı ki teyzeye, ona üzülmekten dolmuştan indiğimizde şunu farkettik ki; dolmuş ücretimizi vermeyi unutmuşuz Very Happy Razz
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 5:19 pm

İLKNUR demiş ki:
evtt yaa gerçekten güzel anılar paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürler arkdaşlar... bnde paylaşmak isterdim ama serdarla henüz bi anım yok Sad BENİM HİÇ SERDARLA Bİ ANIM OLMADI ESMER ABİİİ :p Smile))

olsun ilknurcum, serdarsız anılarını da paylaşabilirsin..bak bize allah ne verdiyse yazıyoz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 10:37 pm

BUNDAAN SENELER ÖNCEEEEE serdarı tanımadığm zaman ilk gördüğümde babasının kardeşi olduğunu sanmıştım .. eet çok saçma çünkü kim olduğunu bilmediğimden olsa gerek ama beni o düşünceye iten ise, babasına aşırı derecede benziyor olmasıydı.. serdarın " BABA " demesiyle durumumu çok geç olmadan toparlamıştım neysekii Very Happy
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 1:52 pm

Very Happy ZUHAHAHAHHAHAHA Very Happy
İLKNUR
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
İLKNUR

Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 10:44 pm

tamam şulezen allah ne verdiyse artık anlatırız bişiler Razz:P

ama bi kere konserine gitmiştim yani aslında uğur aslanın konseriydi tabi serdar da vardı çok istedim bnde gitarımı alıp bu muhteşem sesimle serdara eşlik ediyim ama olmadı işte kader Sad Very Happy
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 12:55 pm

Smile kader Smile
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 3:17 pm

allah'tan ümit kesilmez ya hani, ben de hergün dua ediyorum bir gün ona ulaşayım diye ilknur kardeş..belki de herşey kader ya da biz miyiz kaderi yaratan hala çözemedim:)
emin_tekin
özel üye
özel üye
emin_tekin

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 7:04 pm

kaderinde varsa görürsün ama tabi birazcık insanın etkiside var... mesela oturduğun yerden serdar abinin gelmesini beklersen olmaz tabi ama şöyle bişeyde var yaa eğer gerçekten istersen Allah karşına çıkartır. en azından şu ana kadar bende hep öle oldu gerçi serdar abiyi hala göremedim de o ayrı mesele Smile
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 11:13 pm

valla bilmiyom arkadaş..sakat konular bunlar, fazla kafayı yoran kafayı yer Very Happy
İLKNUR
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
İLKNUR

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 1:32 am

Smile) neyse inşallah hepimiz bi gün karşılaşırız yada bi organizasyon olur üyelerin hepsi davet edilir hepimiz orada toplanırız ve böylelikle hepimizin dilediği gerçekleşmiş olur Smile)

neyse şulezen tekrar dediğin gibi bizler kafayı yemeden anıları olan anılarını anlatmaya devam Smile)
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 7:07 pm

madem öyle yakında hepinize güzel bi organizasyon yapayım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:52 pm

umarım denk gelen bi zamana ayarlamış oluruz hep birlikte (:
İLKNUR
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
İLKNUR

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:54 pm

tabi efendim çok memnun oluruz Smile
şulezen
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
şulezen

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 2:52 pm

hadi bakalım inşallah..bekliyoruz:))
handan
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi

Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Yoksu611
Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 5:06 pm

Smile valla okuyunca insan yazamdan duramiyo bende yazim dedim Smile

Dun saglik dersindeyiz persembe gunu final sinav olcagindan hoca pur dikkat sinavda ne cikcak onlari anlatiyor . birden arka siradan amerikali zenci kiz hocam birsey sorabilirmiyim diye bagirdi neyse hocada sor dedi bizimki hocam gazini ( anlayin iste kibarcasini diyorum ) tutmak zararlimi ben butun bir ders tuttumda karnim cok kotu agridi ders sonra yapinca thank you jesus dedim demezmi Smile butun sinif koptu tabi hoca ne diyecegini sasirir vaziyette bir yandan gulerek kizim birdaha olursa tutma dersten cik ve bundan umarim alttan degilde agizdan gegirerek cikarirsin gazini dedi. tabi yasamak vardi onun sayesinde hoca yarimsaat osuruk konustu ahhahahahahah bizde dersten kurtukduk tabi Smile amerikalilarin ne kadar salak odlugunu solemeye gerek bile yok burda
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 9:35 pm

Very Happy hahahahahahah ya abla ne adamsın hee Very Happy bunu ilk duyduğumda kopmuştum tekrar koptum valla Very Happy
~YaGMuRDaMLaSi~
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
~YaGMuRDaMLaSi~

İş/Hobiler : Serdar'ı dinlemek :))
Ruh Hali : komik anılarımızı paylaşalım:)) Anlayi10
Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue30 / 10030 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 11:41 pm

Benimde aklima bisey geldi anlatiim:D

2 sene falan once ailemle kalirken hastalanmistim koltukta yatiyodum
anneannemde bizde kaliyodu.
6 ay Hollanda 6 ay TR
herneyse ben yatiyodum kadin kulagimin dibinde ev supuruyodu.
Dedim kapat sunu daha saat 9 dedim tutturdu yok evi pislik goturuyo neyse
uyumaya devam etmeye calistim tam dalmisken ayagima bisey deydi.
baktim bisey yok.
Dedim allahim kafayi yemeye basladim herhalde.
Baktimki anneannem yerde 2 metre sirt ustu yatmis bacaklar ve kollar havaya kalkmis bir elinde salatalik bir elinde supurge sapi var:D:D ay ben orda bi gulmeye basladim o gunden sonra hep anne anneme hadi yere yine 2 metre yat diyorum:D
~YaGMuRDaMLaSi~
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
~YaGMuRDaMLaSi~

Rep :
komik anılarımızı paylaşalım:)) Left_bar_bleue30 / 10030 / 100komik anılarımızı paylaşalım:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 11:52 pm

dur bitane daha var..Very Happy HIPERSTAR AJDAR:

Bir gun arkadasim bana kontor aldi.
Arkadasimin evine gectik onun teyzesinin torunu gelmisti.
Herneyse tutturdu ajdari ara ajdari ara diye tutturdu birden teyzesinin kizi girdi (kizin annesi) dedi napiyosunuz burda.
Dedi ajdari arayacak falan derken ajdari aradim acti telefonu:

Ben: Ajdarrrr askimmmmm canimin icii napiyosun
Ajdar: ozlem hanim sizmisiniz??
Ben: Askim ne ozlemi ozlemde kim ben cigdem yoksa beni aldatiyomusun??:@
Ajdar: yok hayatim (kim oldugunu anlatmisti ama unuttum)
Ben:hele bi aldat ozaman yuzumu goremezsin yazin
Ajdar: Gelcekmisin gercekten benim icin?
Ben: Tabi askim

arkadan arkadaslarim ve arkadasimin annesi gulme krizine girdiler

Ajdar bana '' yeni sarki yaptim askim dinlermisin'' dedi bende tamam dedim
bu dinletmeye basladi tlf kaydettim
hepimiz
gulme krizine girdik gozlerimizden yas geldi gulmekten kramplar girdi gulmekten.

Sonra iste ajdar gulmemizi duydu baya bi kizdi.
Dedim askim yok oyle bisey bilgisayarda ugrasiyo onlar falan sana gulmediler gulmelerine izin vermem vs vs

Beni bidaha arama cigdem dedi tlf kapatti
sonra iste mesaj attim:D
Ajdar ben sensiz yasayamam kendimi oldurcem artik yasayamam ben bu dunyada sensiz elveda yazdim.

o gunden sonra o salaktan hic bir ses cikmadi:D
hacliesmer173
SİTE ADMİNİ
SİTE ADMİNİ
hacliesmer173

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 11:50 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
~YaGMuRDaMLaSi~
serdar gitar üyesi
serdar gitar üyesi
~YaGMuRDaMLaSi~

Rep :

MesajKonu: Geri: komik anılarımızı paylaşalım:))   komik anılarımızı paylaşalım:)) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 3:37 pm

jade demiş ki:
bnmde dün oldu yaa sen biliyosun ama bilmeyenler için söliyim serdarın babasının öğretmenim olduğunu liseden uygulama sınawım war nesee özdemir hocada gözetmen öğretmen olarak sınawa girdi kaıtlar daıtıldı falan herkez başladı bi ben başlayamıorm ama Very Happy nese sora sora yazmaya başladm Very Happy derken hocam başıma dikildi işaret yapıo yaz şuna yaz atmosfer die Very Happy sölüo Very Happy yazdık bitirdik falan çıkcam ben ama Very Happy hoca gene başımda Very Happy sölediği cewaba itiraz ederek sil onu nie yazdın diip bi silgi çekti.. yaz sen şimdi ozon tabakası die ee dedim hocam siz sölediniz Very Happy derken baarmaya başladı Very Happy neyse yazcamda sora unuttum diorum hocam ozonmu ozanmı hangisi yakışıklı onu yaziim Very Happy dedim ve herkez kopuştaaaaaaaaaaaaaa hihihihihihihiii

he bide bi başka sınawda ise söle oldu; oda dünkü gene sorunun birinde edirnedeki caminin adını sormuşlar biliorum ama yazamıorm çok garip bişe adını bildiğim şei yazamadm derken kapıdan gene özdemir hocam göründüü Very Happy ben baarıorm hocam siz bilirsiniz neydi o kocaman caminin adı .......... aaaaaa kızım selimiye camiyi bilmiormusun az ilerde solda kalıo falan Very Happy bütün herkez kitlendi Very Happy orda bende koptum zaten....

dün gene ders çalıştırırken Very Happy telefonun sesini açık bırakmışım ... uğur aslanın sanırımı çalıo ama serdarın sölediği nakarattan itibaren kesmiştim zil sesimde oydu Very Happy pür dikkat dersi anlatıp dinlerkene Very Happy öle bi çaldıki telefon Very Happy hoca bi an bakıp kaldı aaaaaaaaa onu nası yaptın Very Happy dedim hocam yaparım ben falan.. nese ders bitti.. çıkıcam okuldan hatta çıktım arkamdan bir ses cadeeeeeeeee cadeeeeeeeee:D dedim noluo baktım hoca efendim hocam kızım yollasana şunları bana Very Happy lol!

kız oraya geldiğimde banada yollarsın demi sanırımıRazz

komik anılarımızı paylaşalım:))
1 sayfadaki 1 sayfası